
![]() | ![]() |
---|---|
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Мій яскравий та цікавий навчальний рік у Миколаївській гімназії №35
З 8 квітня 2025р. Миколаївська гімназія № 35 розпочинає прийом документів для зарахування до 1-х класів на 2025-2026 н.р.
Якщо Ви знаходитеся поза межами міста Миколаєва, можливий прийом документів в електронному вигляді за посиланням: https://school.isuo.org/
Дотримуйтесь інструкцій та уважно заповнюйте усі поля заяви і згоди та додавайте сканкопії відповідних документів.
Доступна Google форма для подачі документів за посиланням
Звертаємо увагу, що для заповнення Google форми потрібно мати або створити особисту поштову скриньку Gmail.
При неможливості подачі заяви особисто або на порталі допускається використовувати електронну пошту. Документи приймаються за електронною адресою nikolaev35@gmail.com у сканованій формі. Посилання для скачування документів: Заява, Згода
Зарахування відбувається відповідно до положень наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
Навчання проводиться за програмою Нової української школи (НУШ), автор Савченко О. Я., або освітнього проєкту «Світ чекає крилатих»
Батьки або особи, що їх замінюють (при наявності офіційного документу) подають заяву, надають копію свідоцтва про народження дитини, а також, за наявності, копії документів, що підтверджують право на першочергове зарахування.
Право на першочергове зарахування мають діти, що проживають на території обслуговування закладу (за наявності документів, що підтверджують факт проживання), діти, чиї брати або сестри вже навчаються в закладі та діти працівників школи.
До території обслуговування закладу відносяться будинки за адресою:
Мікрорайон Миколаївської гімназії №35
2 Поперечна непарні 1-до кінця, парні 2-32/1
Георгія Гонгадзе, всі
3 Поперечна, всі
Водопровідна, всі
4 Поперечна, всі
Транспортний провулок, всі
6 Поперечна, 1-25, 2-28
Январьова, 27-37, 22-32
Морехідна, всі
Шосейна, 31-83, 26-84
пр.Центральний, 2-16, 5-21
Карпенка,75,77
Бузника, всі
Документи, що підтверджують право на першочергове зарахування:
копія паспорту одного з батьків дитини з зазначенням прописки за вказаними адресами, або договір оренди житла, або документ про право власності на житло чи документ про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи тощо.
Особи, які не мають права на першочергове зарахування також можуть подавати документи, але, відповідно до чинного законодавства, зарахування буде проводитись на вільні місця.
Для зарахування на навчання під час особистого прийому з собою слід мати:
1)ОРИГІНАЛ ТА КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ (У ЧИСТОМУ НОВОМУ ФАЙЛІ)
2)ПАСПОРТ ОДНОГО З БАТЬКІВ (ТОГО, ХТО ПИШЕ ЗАЯВУ)
3)ОРИГІНАЛ ТА КОПІЮ ДОКУМЕНТА, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ
4)ВИСНОВОК МЕДИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРО СТАН ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ (медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду») та копію карти профілактичних щеплень
5)ТОНКИЙ ЧИСТИЙ ЗОШИТ В КЛІТИНКУ ДЛЯ МЕДИЧНОЇ КАРТКИ.
Чекаємо вас за адресою Морехідна 10а (вівторок з 13-16 та четвер з 12-14)
Зарахування до закладу загальної середньої освіти
1. Зарахування до початкової школи
1. Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.
Крім того, заяви та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.
У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.
Присутність дитини під час подання заяви, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою, не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.
Дитина зараховується до першого класу за однією з процедур, визначених пунктами 2, 7 або 3-7 чи пунктом 8 цього розділу.
2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.
Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.
3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);
2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до глави 2 цього розділу, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником;
3) до 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Державною службою якості освіти України. У випадку якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі (класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.
Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів. Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування якого проживає ця дитина, розташовані в межах одного населеного пункту, то до необхідних документів додається також довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього (додаток 2). Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.
4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей відповідно до підпункту 1 пункту 3 цієї глави заклад освіти оприлюднює з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному сайті закладу освіти (а у разі його відсутності – на офіційному сайті органу, до сфери управління якого належить заклад освіти):
-
список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;
-
оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;
-
інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;
-
наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.
-
5. З метою зарахування усіх дітей, зазначених у підпункті 1 пункту 3 цієї глави, керівник закладу освіти вживає заходів щодо раціонального використання наявних у закладі освіти приміщень та/або ініціює перед органом, у сфері управління якого перебуває заклад освіти:
-
відкриття додаткового (додаткових) класу (класів), у тому числі інклюзивного чи спеціального;
-
внесення необхідних змін в організацію освітнього процесу;
-
вивільнення приміщень, що використовуються не за призначенням (у тому числі, шляхом припинення орендних відносин).
-
У випадку, якщо після вжиття вичерпних заходів кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність закладу освіти, орган, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, невідкладно має запропонувати на вибір батьків таких дітей перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних їх батьками закладів освіти.
-
6. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:
-
до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;
-
впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.
-
Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.
-
7. До класів, у яких навчання здійснюється мовою корінного народу чи національної меншини поряд з державною мовою, першочергово зараховуються діти, які належать до цих корінних народів чи національних меншин.
-
Зарахування інших дітей на вільні місця (у разі їх наявності) відбувається за результатами жеребкування до 15 червня включно.
-
Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.
Правила поведінки здобувачів осіти в закладі освіти
1. Учні зобов'язані приходити до школи з охайною зачіскою у випрасуваному одязі встановленої форми, в чистому взутті.
2. На уроки фізкультури та заняття спортивних секцій учні приходять в спортивній формі.
3. На толоку та інші справи слід приходити в робочому одязі.
4. Всі учні приходять до школи без запізнень за 10 - 15 хв. до початку уроків.
5. Категорично забороняється приносити в школу сторонні предмети, які не мають відношення до занять.
6. Учням не дозволяється ходити в приміщенні гімназії в верхньому одязі та в головних уборах.
7. По дзвінку учні повинні негайно зайняти свої місця за партами і приготувати все необхідне до уроку. Категорично забороняється запізнюватись на урок без поважної причини порушуючи навчальний процес.
8. Чергові повинні приготувати класне приміщення до уроку, повідомити вчителя про відсутніх учнів.
9. Учні повинні пам'ятати, що учитель розпочинає урок тільки при наявності всього необхідного для навчальної роботи .
10. Кожний учень відповідає за чистоту, порядок і цілість свого робочого місця в класі, в кабінеті, майстерні.
11. При вході учителя або старших, учні повинні встати, вітаючи їх.
12. На парті не повинно бути нічого зайвого.
13. Підручники та зошити можуть бути відкритими тільки з дозволу вчителя.
14. Під час уроку учні повинні сидіти спокійно, уважно слухати пояснення вчителя та відповіді товаришів, не розмовляти і не займатися сторонніми справами.
15. При виклику для відповіді учень повинен вийти з щоденником до дошки. Під час відповіді учень повинен говорити не поспішаючи, голосно, чітко, стояти спокійно.
16. Учні, які бажають запитати щось у вчителя, повинні підняти руку, після дозволу вчителя встати і задати питання. При бажанні відповісти на питання звернене до класу, також потрібно підняти руку.
17. Учням категорично забороняється підказувати, виправляти відповіді товаришів без дозволу вчителя.
18. Дзвінок попереджає вчителя про початок обо закінчення уроку.
19. На перерві, з дозволу вчителя, учні повинні спокійно залишити клас для його провітрювання.
20. Учні, окрім чергових, під час перерви знаходяться в коридорі.
21. Порушники дисципліни відправляються до чергового адміністратора або директора гімназії. Цим учням забороняється під час уроків знаходитись в коридорах.
22. Учні зобов'язані брати участь в усіх позакласних загальношкільних заходах встановлених планом роботи навчального закладу.
23. Вхід учням в учительську, в кабінет директора або його заступників без дозволу вчителів забороняється.
24. Всі учні повинні берегти шкільне майно, дбайливо відноситись до своїх речей і речей товаришів.
25. У випадку псування майна з вини учня, його поновлення або ремонт проводиться самими учнями або за рахунок коштів їх батьків.
26. Всі учні повинні берегти підручники. На кожній книзі повинна бути обкладинка. Категорично забороняється виривати або загинати сторінки, робити у книзі помітки або малюнки.
27. Зошити повинні бути чистими, охайно підписаними, з полями. Учні повинні виконувати всі роботи чітким і розбірливим почерком. Забороняється виривати аркуші із зошита, або починати новий зошит, якщо старий не закінчився.
28. Записи у щоденнику учні повинні вести грамотно і охайно. В кінці тижня учні зобов'язані здавати щоденник на перевірку класному керівнику та на підпис батькам.
29. Використання мобільних телефонів усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять дозволяється лише під час перерв та в екстрених випадках під час уроків.