Мій яскравий та цікавий навчальний рік у Миколаївській гімназії №35
19 листопада ми згадуємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.
Сьогодні вшануємо всіх, хто робить зусилля для боротьби із ворогом.
Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, боронячи нашу країну.
Учні 1-А класу посадили дерево. Це дерево - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Діти разом з батьками пов`язали стрічки на дерево і загадали своє найзаповітніше бажання. Це бажання одне на всіх.
Ми дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!
Ми сильні та незламні! Ми – Україна! Слава Україні!
Пам’ятка батькам першокласників
Ваша дитина прийшла до школи, щоб навчатися. Коли людина навчається, у неї може щось не відразу виходити, це природно. Дитина має право на помилку. Ваша щира зацікавленість у її шкільних справах та турботах, серйозне ставлення до її перших здобутків та можливих труднощів допоможуть першокласнику/ці підтвердити значимість його/її нового становища та діяльності.
-
Складіть разом із першокласником/цею розпорядок дня, стежте за його дотриманням.
-
Не пропускайте можливі у дитини проблеми на початковому етапі навчання.
-
Підтримайте першокласника/цю в його/її бажанні досягти успіху. У кожній роботі обов'язково знайдіть, за що можна було б його/її похвалити. Пам'ятайте, що похвала та емоційна підтримка ("Молодець!"; "Ти так добре впорався/лася!") здатні помітно підвищити інтелектуальні досягнення людини.
Якщо вас щось турбує у поведінці дитини, її навчальних справах, не соромтеся звертатися за порадою та консультацією до вчителя чи шкільного психолога.
Із вступом до школи в житті вашої дитини з'явилася людина більш авторитетна, ніж ви. Це вчитель. Поважайте думку першокласника про свого педагога.
Навчання – це нелегка та відповідальна праця. Вступ до школи суттєво змінює життя дитини, але не має позбавляти її різноманіття, радості, гри. У першокласника/ці має залишатися достатньо часу для ігрових занять.
Завдання батьків в цей період:
-
Дбати про здоров'я дитини;
-
Допомагати у підготовці домашніх завдань;
-
Організувати робоче місце дитини. Привчати до акуратності та порядку. Не лаяти за безлад у кімнаті або на столі, якщо це пов'язано з творчим заняттям і робота ще не закінчена;
-
Заохочувати невеликі успіхи дитини в навчанні та поведінці, використовувати для цього слова похвали;
-
Приймати дитину такою, якою вона є;
-
Бути разом з дитиною (регулярно читати, відпочивати);
-
Не втручатися у ті заняття, з якими дитина справляється самостійно;
-
Допомагати, коли просить;
-
Довіряти дитині свої почуття;
-
Використовувати у повсякденному спілкуванні фрази: "Мені добре з тобою", "Мені подобається як ти...", "Ти, звичайно, впораєшся", "Як добре, що ти у нас є", показати дитині, що ви її любите просто за те, що вона є, а не за його здобутки;
-
Відповідати на всі питання дитини з максимальним терпінням;
-
Серйозні питання та висловлювання сприймати всерйоз;
-
Не кажіть дитині, що вона гірша за інших дітей!
В Україні працюють "гарячі лінії", спеціалісти яких допомагають підтримати ментальне здоров'я, надати психологічну допомогу в умовах постійного стресу та емоційної напруги, спричинених війною